tr

Demir

Yorum Akışı

 • MrWhite
  Rehin altın konusunu arayınca şu site çıktı, garip bi site ama yazılanlar hiç anlamsız değil https://goo.gl/YG8EP9
  Jan 15
  0 1
  Demir Beğendi
 • lacin
  Şimdi paritede saatlik hariçi tüm göstergeler alım yönünde. 1.1654 seviyesi üzeri saatlik kapanışta muhtemelen alımlar hızlanacak ve ilk hedefimiz 1.16961 - 1.17155 civarları olacaktır diye düşünüyorum. Bakalım neler olacak, analiz ne kadar doğru.
  Kasım 13 '17
  5 1
  Qwertydolar Beğendi
  Demir
  Kasım 13 '17
  Aynen hocam :)
  lacin
  Kasım 14 '17
  Şu analizlerde bir de zaman analizini bilsek ne güzel olurdu :) Dün uygun yerde girilen alım güzel kâr bırakacaktı.
  Qwertydolar
  Kasım 14 '17
  lacin hocam tebrikler
  Yorum yazmak için oturum açmanız gerekiyor
 • lacin
  Gbpusdnin düşüş sebebi, faiz zaten beklenti dahilinde artılırdı. Bu mudur? Faiz artarken bu kadar düşmesi bana garip geliyor. Siz ne diyorsunuz?
  Demir
  Kasım 2 '17
  Bir de gbpusd de parite hafta başından beri yükselmesine karşın momentum da aşağı hareket vardı,bunların hepsi bizlere büyük tecrübeler katıyor.
  Demir
  Kasım 2 '17
  Aynen hocam kullandıklarımız bize trade etmede yardımcı oluyor,geriye kalan tecrübe ve psikoloji.
  lacin
  Kasım 3 '17
  Haklısınız beyler, ben sadece merakımdan sordum. Yoksa veriye göre trade etmemeye çalışıyorum
  Yorum yazmak için oturum açmanız gerekiyor
 • lacin
  Günaydın herkese. İsmail abinin bahsettiği 1.167 altında aylık kapanışını parite gerçekleştirdi ve artık düşüş garantilendi. 2 gündür çok iyi scalp imkanı veriyor. Düşüş için son siyal bence 4 saatlik grafikte 1.1619 altında kapanış bekleyeceğim. Onun dışında şu anda yukarıdaki noktaya kadar çıktıkça doğru yerlerden sell kollayacağım.
  Demir
  Kasım 1 '17
  Hocam grafiğe göre 4h kapanış gelirse en azından satış yapılmaması gerektiğini bileceğiz,alım için ise rsi 4h ort. üzerinde kapanış uygun olabilir.
  Dandanakan
  Kasım 1 '17
  kesinlikle doğru...bu kademe takipleri bize bir adım öncesi ve sonrasını hesaplayabilme imkanını vererek en doğru poza en uygun yerde girmemizi sağlar..mesela bu grafiğe bakarak açtığımız pozların hiçbiri hem alış hem satış bizi bırakın zarar ettirmeyi zararda bile bekletmeyecekti..her şey ortada ve görüntüye göre gerçekleşmiyor mu?kesinlikle doğru...bu kademe takipleri bize bir adım öncesi ve sonrasını hesaplayabilme imkanını vererek en doğru poza en uygun yerde girmemizi sağlar..mesela bu grafiğe bakarak açtığımız pozların hiç...Daha fazla Gör
  Demir
  Kasım 1 '17
  Hocam hareketi takip edip,sisteme uyulduğu sürece yanılma ihtimalimiz çok az görünüyor,ben tamamen artık bu şekilde trade ediyorum,hislere göre,temel analize göre yada rastgele trade etmek yerine ortada gül gibi sistemimiz var, bize kazandıran tarafa geçtim kazandırmayanı değil. Bir de tecrübe ve sistemin inceliklerini tamamlarsam o zaman çok daha güzel olacak :)Hocam hareketi takip edip,sisteme uyulduğu sürece yanılma ihtimalimiz çok az görünüyor,ben tamamen artık bu şekilde trade ediyorum,hislere göre,temel analize göre yada rastgele trade etmek yerine orta...Daha fazla Gör
  Yorum yazmak için oturum açmanız gerekiyor
 • lacin
  Herkese iyi haftalar, bol kazançlar diliyorum. Bu hafta güzel olsun herşey inşallah
  Ekim 30 '17
  1 2
  aliaslan ve Demir Beğendi
  aliaslan
  Ekim 30 '17
  ben herkese bol kazanç dileyemiyorum, içimde öyle bir his var sanki vicdanım kabul etmiyor. üçyüzbin dolardan fazla parası olan kişilerin çoğuna bol kazanç dileyemiyorum :) sanırım sen sadece bu forumdaki kişiler için yazdın ve ben sana katılıyorum ve onun için AMİN diyorum.ben herkese bol kazanç dileyemiyorum, içimde öyle bir his var sanki vicdanım kabul etmiyor. üçyüzbin dolardan fazla parası olan kişilerin çoğuna bol kazanç dileyemiyorum :) sanırım sen sadece bu forum...Daha fazla Gör
  Yorum yazmak için oturum açmanız gerekiyor